Dabas SPA

Mūsu Dabas SPA atrodas un atsevišķas saliņas, kas piedāvā saviem viesiem ne tikai baudīt dabas daili un mieru sev apkārt, bēt arī uzlabot labsajūtu, tajā pašā laikā gūstot saskaņu ar sevi un dabu. Pie mums iekviens var palutināt sevi ar saunas priekiem un ķermeņa un sejas kopšanas procedūrām, tējas rituālu un veselīgiem našķiem

Silenes Dabas SPA piedāvā izjūst dabas harmonijas un enerģījas pilnas SPA procedūras, jo dabas SPA rituālos tiek izmantotas Silenes dabas parka dabas veltes. Tās ir zālītes, kas vāktas mūsu purvos, pļavās, mežos un tiek rūpīgi žāvētas, saglabājot to ārstnieciskās īpašības; vitamīniem bagātas ogas, dabīgas ēteriskās eļļas un aromātiskas tējas; kā arī dziednieciskie zīlie māli no dzidra Sila ezera.

Dabas SPA etiķete:

Mēs piedāvājām apmeklēt Dabas SPA basām kājām. Koka terases rīvēta virsma sniedz patīkamu pēdu masāžu, kas atslābina un palīdz noņemt dienas nogurumu.

Aicinām izbaudīt dabisko sajūtu prieku.

Lūdzam neizmantot Dabas SPA ķīmiskas un putojošas vielas. Tas var nopietni kaitēt Dabs SPA teritorijas ekokultūrai.

Aicinām ievērot klusumu un mieru. Elektronisko iekārtu (telefoni, planšetes, datori) izmantošana Dabas SPA nav ieteicama.

Lūdzam nesmēķēt Dabas SPA teritorijā.

Pasūtot Dabas SPA procedūru, aicinām Jūs ierastiest 30 minūtes iepriekš, lai izbaudītu attīrīšanas pirts rituālu. Šīs SPA rituāls ir paredzēts lai attīrītu ādu un izskaidrotu prātu. Tas ir domāts lai palīdzēt Jums sagatavoties un būt gataviem saņemt un izbaudīt visas SPA pieredzes labumus.

Dabas SPA cenrādis - Lejupielādēt

Pakalpojumu rezervācija un papildus informācijas saņemšana: +371 28372851