LaBrigado hiking komanda Silene Resort & SPA

Šajās skaistajās rudens dienās tikāmies ar entuziastu grupu ar ļoti interesantu brīvā laika pavadīšanas ideju - pieci jaunieši apņēmās apiet kājām Latviju pa tās robežu.

Neskatoties, ka aiz loga jau ir salna un sals kņudina degungalu, tas jauniešus nebaida, un viņi turpina ceļu sava mērķa sasniegšanai.

Sarunas gaitā no jauniešiem uzzinājām, ka viņi regulāri ceļo nu jau deviņus gadus, parasti sākot savu ceļojumu Ainažos. Katru gadu sešas savas brīvdienas jaunieši velta šim mērķim, kā arī pavada kopā laiku. Jau ir veikts tāls ceļš, ir piedzīvoti dažādi notikumi, redzēts daudz negaidītā, šķērsoti meži, upes, pļavas... aiz muguras jau Igaunijas un Krievijas robežas, uz doto brīdi ir sasniegta Silene un Baltkrievijas robeža...

Kā vienu no sava ceļojuma pieturas punktiem jaunieši izvēlējās Silene Resort & SPA, kur atpūtās un baudīja SPA procedūras, kā arī Silenes Terases restorāna vakariņas un veltīja nedaudz laika sarunai.

Mums bija liels prieks satikt šo entuziasma pilnu grupu, kura jau no rīta devās tālāk savā ceļojumā, lai vakarā sasniegtu savā ceļojumā nu jau ceturto Latvijas robežvalsti - Lietuvu.

www.facebook.com/LaBrigdo/ <