Dabas SPA - Passion Swimspa Aquatic 6

Mēs uzsākam stāstu sēriju par Dabas SPA Silene un tā jauno veidolu pēc rekonstrukcijas (atklāšana ir ieplānota 2017. gada decembra mēnesī).

Pastāstīsim, kādas jaunas procedūru telpas radīsies, iespējamās procedūras, kādu aprīkojumu un kosmētiskos līdzekļus izmantos mūsu speciālisti, un, protams, kāda būs Silene Resort & SPA profesionāļu komanda.

Šodien mēs izstāstīsim Jums par Passion Swimspa Aquatic 6.

Tas ir lielākais Swim Spa, kas ir 8 metru garš. Tas nodrošina ērtas sēdvietas, kā arī īpaši garu peldēšanas celiņu. Aquatic 6 ir pietiekami liels, lai to izmantotu kā peldbaseinu, taču tam piemīt arī visas Swim Spa funkcionējošas priekšrocības.

Passion Swim Spa ir augšējās peldes strūklas, kas rada virsmas plūsmu, un zemās peldes strūklas, kas veido "Pacelšanos", kas palīdz ķermenim noturēties ūdens virsmā. Šeit Jūs varat kārtīgi izpeldēties un pēc vēlēšanas organizēt sev īstu peldēšanas treniņu.

Burbuļvannas zonā ir aprīkota ar Soft Air masāžas sistēmu ar 48 zemūdens masāžas strūklām, kā arī StarBrite iekšējo LED apgaismojuma sistēmu, divām sēdvietām un 2 guļvietām. Te Jūs varat lieliski atslābināties pēc kārtīga peldēšanas treniņa vai relaksēties baudot zemūdens masāžu, hromoterapiju un klausoties nomierinošu mūziku.

Pārsteidzoši skaidrs ūdens, pateicoties sinerģijas ūdens attīrīšanas sistēmai. Passion Spas ir aprīkotas ar daudzpusīgu ūdens attīrīšanas sistēmu, kas palīdz notīrīt ūdeni. Vienīgais mērķis filtrācijas sūkņa mērķis ir izlaist ūdeni caur spa filtru, nodrošinot to, ka spa ūdens pastāvīgi tiek filtrēts, neatkarīgi no tā, vai masāžas sūkņi darbojas. Ūdens tiek apstrādāts, izmantojot ļoti efektīvu ozona sistēmu, un tālāk attīrīta ar UV sanitāro sistēmu. 100% filtrēšanas, ozona sanitārijas un UV attīrīšanas kombinācija rada sinerģijas ūdens apkopes sistēmu, kas nodrošina maksimālu skaidru ūdeni.

Passion Swim Spa Aquatic 6 ir godalgotā Hibrīds Apkure tehnoloģija™ ar izcilu energoefektivitāti. Passion Spa ir izstrādāts tā, lai samazinātu enerģijas patēriņu, izmantojot dažādas inovatīvas funkcijas. Hybrid Heating™ tehnoloģija papildina elektriskā sildītāja radīto siltumu. Speciāli konstruētas masāžas sūkņi virzā ūdens molekulas ar berzi, kas ģenerē siltumu, tādējādi samazinot sildītāja enerģijas patēriņu. Programmējamās vadības ierīces ļauj iestatīt laiku, kad spa ieslēgsies un izslēgsies, tādejādi ļaujot zemas jaudas filtrēšanas sūknim izmantot tikai nelielu daudzumu elektroenerģijas, lai saglabātu ūdeni dzirkstoši tīru. Trīskāršslāņa izolācija, īpaši biezs aizsargapvalks un Everlast™ grīdas balsti nodrošina Passion Spa ar vienu no efektīvākajiem siltuma ierobežošanas risinājumiem.