3,6 km – Meža brauciens Silene Resort & SPA!

Mēs tik ilgi to gaidījām un beidzot tas notika! Mēs atklājam jaunu asfaltētu ceļu Silene Resort & SPA, pa kuru visi mūsu viesi var ērti nokļūt līdz kūrortam ar jebkuru transporta līdzekli.

Mums tas ir ievērojams notikums, par ko vēlamies paziņot un dalīties ar Jums, mūsu draugiem, kuru jau ir vairāk par 11500 - šāds ir mūsu oficialās lapas facebook.com/sileneofficial sekotāju skaits!

Tādēļ aicinām visus, 14. oktobrī, izmēģināt jauno ceļa segumu un pārvarēt distanci 3,6 km garumā pa rudens meža ceļu kopā ar mums. Braucienā var piedalīties absolūti visi – pieaugušie un bērni, pāri, komandas, ģimenes uz skrituļslidām, skeitbordiem, skrejriteņiem, velosipēdiem, iepirkumu ratiņiem vai pat tie, kas izteiks vēlēšanos noiet distanci ar skandināvu nūjām, vai arī vēl labāk, uztaisīs „transportlīdzekli” pašu rokām, mašīnu vai raķeti no kartona vai cita materiāla. Aicinām arī meitenes un sievietes uz augstiem papēžiem! Ceļš ir tik labs, ka nemanīsiet ne nogurumu, ne diskomfortu! Bet varbūt tieši Jūsu komanda priecēs mūs ar oriģināliem kostīmiem un neordināriem transporta līdzekļiem?

Dalība pasākumā - BEZ MAKSAS!

Dalībnieku reģistrācija un informācija, zvanot uz telefona numuriem: + 371 28692048, + 371 25685051. Piedalīties meža braucienā varēs visi tie, kas ieradīsies uz skrituļslidām, velosipēdiem, skrejriteņiem vai uz citiem transporta līdzekļiem. Tiem, kuriem nav sava inventāra, mēs atnāksim palīgā, tādēļ lūdzam zvanīt jau iepriekš un rezervēt Jums vēlamo inventāru! Lūdzam neaizmirst izmantot ķiveri, aizsargus elkoņiem un ceļgaliem. Dalībniekiem jaunākiem par 18 gadiem – drošības līdzekļu izmantošana ir obligāta!

Reģistrācija sāksies no 10:30 līdz 11:00. Startējam 11:15 uz galvenā meža ceļa Silene Rеsort & Spa. Finiša joslā visus dalībniekus sagaidīs silta tēja, izklaides programma, grilšovs ar šefpavāru, mūzika un apbalvošana. Visas trases garumā brauciena dalībniekus priecēs dīdžejs un pasākuma vadītājs.

Balvas:

1. Ģimenes balva

2. Komandas balva

3. Visoriģinālākais kostīms

4. Visneordinārākais transporta līdzeklis

5. Bērnu balva

6. Individuālā balva