Dabas SPA - Ūdens masāžas vanna Niagara.

Mēs uzsākam stāstu sēriju par Dabas SPA Silene un tā jauno veidolu pēc rekonstrukcijas (atklāšana ir ieplānota 2017. gada decembra mēnesī).

Pastāstīsim, kādas jaunas procedūru telpas radīsies, iespējamās procedūras, kādu aprīkojumu un kosmētiskos līdzekļus izmantos mūsu speciālisti, un, protams, kāda būs Silene Resort & SPA profesionāļu komanda.

Šodien mēs izstāstīsim Jums par hidromasāžas vannu Niagara (zemūdens masāžai).

Ūdens masāžas vanna Niagara ir viena no labākajām profesionālajām iekārtām visu veidu ūdens masāžas procedūru un talassoterapijas procedūru veikšanai.

Vannas īpašā anatomiskā forma nodrošina maksimālas ērtības un atslābināšanos procedūru laikā, kā sēžot, tā arī guļot. Neskatoties uz to, ka šai vannai ir oriģināls dizains, šim modelim piemīt visas funkcionālās iespējas, kuras tiek uzskatītas par klasiskām ūdens masāžas vannām.

Procedūras ūdens masāžu vannā atbilst augstiem ūdens masāžas fizioterapijas standartiem un efektīvi atbrīvo no stresa un depresijas, noņem spriedzi un nogurumu. Vanna var tikt izmantota ar saldūdeni, minerālo un jūras ūdeni (atsevišķa opcija), izmantojot talassoterapijas komponentus (dūņas, ūdenszāles, zāļu novārījumus).

Iespējamās procedūras ar vannas Niagara izmantošanu:

hidromasāža ar spēcīgu strūklu no speciāli konstruētām sprauslām

pērļu vannas, veidotas uz 16 sprauslu sistēmu

hromoterapija - vannas ar minerālsāļu, kosmētisko eļļu, dūņu un ūdenszāļu pievienojumu

zemūdens masāža ar rokas šļūtenes palīdzību ar laidenu ūdens spiediena regulēšanu

Ozona terapija - vairāku funkciju kombinēšanas iespējas