Citējot leģendāro grupu Queen – “The Show Must Go On”

Tā arī mēs, visa Silene Resort & SPA komanda un uzaicinātie mākslinieki zināja un ticēja, ka koncertam ir jānotiek jebkuros laika apstākļos un atpakaļceļa vairs nav! Tika veikts milzīgs šova organizācijas darbs, kaut gan, atzīsimies, ka tik vērienīgu pasākumu organizējām pirmoreiz! 

Parkings un viesu sagaidīšana: 

Daudzi no Jums uzdeva vienu un to pašu jautājumu: Kā jūs plānojat izvietot tik daudz automašīnu pasākuma dienā, zinot, ka agrāk tas bija diezgan problemātiski? Bet izrādījās, ja visu pareizi izskaitļo un pārdomā, tad arī nereāls kļūst reāls! Pasākuma dienā mums izdevās izvietot vairāk nekā 170 automašīnu (!!!), neieskaitot Silene Resort & SPA darbinieku personīgās mašīnas. Parkinga zonā visas dienas laikā strādāja 3-4 cilvēki. Viņi sagaidīja viesus, kuri nolēma atbraukt ar personīgu transportu, nevis izmantot transfēra pakalpojumu, palīdzēja izvēlēties vietu automašīnas izvietošanai, kā arī nogādāja cilvēkus ar elektrokāru līdz pasākuma vietai. 

Vētra: 

Protams, mēs paredzējām, ka šī gada netipiskas vasaras dēļ, laika apstākļi var mūs pārsteigt. Tā arī notika) Vēl pasākuma dienas rīta pusē mēs centāmies informēt un brīdināt mūsu viesus Silene Resort & SPA mājaslapā un FB vietnē, ka laiks ārā mainās un ieteicām ģērbties atbilstoši laika apstākļiem, līdzi ņemot lietussargu. No savas puses sagatavojām lietus mēteļus, siltu tēju un kafiju visiem viesiem, kuri, neskatoties uz nelabvēlīgiem laika apstākļiem pirms pasākuma sākuma, nenobijās un neatteicās no idejas atbraukt un noskatīties brīnumaini skaistu šovu, lieliski pavadot vakara stundas. 

Vētras seku novēršana: 

Lietus un vētras rezultātā visvairāk cieta restorāna „Silenes Terases” terase un VIP zona. Uz brīdi daudziem likās, ka glābt situāciju nebūs iespējams! Atpūtas parka kolektīvam bija ātri jāreaģē un jānovērš visas lietusgāzes sekas, otrreiz jāservē visi galdiņi, jāslauka krēsli. Vienlaikus sāka nākt viesi un jautāt, kad viņi varēs ieņemt savas vietas. Murgs! Pēc neilga laika, kad domājām, ka ļaunākais ir aiz muguras, laiks ārā atkal sāka pārbaudīt mūsu izturību! Rezultātā trīsreiz lietus mēģināja sabojāt mūsu plānus, bet nesekmīgi, un mums tomēr izdevās sagatavot visas vietas un apkalpot mūsu viesus. 

Cīņa ar odiem: 

Šeit mēs arī centāmies darīt visu iespējamo, lai to būtu mazāk. Pa laukuma perimetru, kur sēdēja skatītāji, mēs izveidojām trīs bloku aizsardzību! Speciāli aparāti, odu sveces, fumigācijas ierīces. Protams, parka unikālā izvietojuma dēļ, kuram apkārt atrodas mežs un biotopi, mēs nevaram apgalvot, ka tas pilnībā atrisināja situāciju ar odiem, bet mēs izdarījām visu iespējamo, lai to būtu mazāk! 

Kopsavilkums: 

Neviens viesis neaizgāja no pasākuma agrāk! Absolūts furors, kad Ilona Bagele sāka dziedāt itāļu valodā – īsta operas dīva! Ļoti daudz zvanu, vēstuļu, pateicības atsauksmju par sirsnību, vēlmi organizēt neaizmirstamu vakaru. Pasakaini skaists strūklaku šovs! Paldies visiem, kas atbrauca, visiem, kas mūs saprata, atbalstīja un piedeva mums mūsu „organizācijas nepilnības”. Jāņem vērā, ka šāda mēroga pasākums notika pirmo reizi pie valsts austrumu robežas. Ieinteresētība šajā pasākumā pārsniedza pat mūsu prognozes. Ar cieņu, Jūsu Silene Resort & SPA.