Eiropā lielākais iepirkšanās tīkls BestSecret.com - tagad arī Latvijā.

Vairāk nekā 5 miljoni preču un 3000 zīmolu ar atlaidi līdz 80%. 

 

 

Vairumam cilvēku šobrīd dzīve lielākoties aizrit mājās - Covid-19 radīto ierobežojumu dēļ pasaule ir pārcēlusies uz virtuālo vidi. Jogas vai sporta kluba nodarbības, valodu kursi, teātra vai operas izrāde, ikdienas iepirkšanās - ievērojot sociālo distancēšanos, visas šīs ierastās nodarbes patlaban pieejamas attālināti.

 

Modes un stila cienītājiem par īstu ķirsīti uz tortes parūpējusies Eiropas modes preču online-iepirkšanās kopiena "Best Secret". Modes industrijas vislabāk glabātais noslēpums tieši šajās dienās tiek atklāts Latvijas pircējiem. Un tas atrodams vien dažu klikšķu attālumā internetā - BestSecret.com. 

 

Vairāk nekā 5 miljoni apģērbu, apavu, aksesuāru un citu modes preču visai ģimenei, 3000 populāru un starptautiski zināmu zīmolu ("Diesel", "Max Mara", "Asics", "Petit Bateau", "Liebeskind Berlin", "Fendi", "Adidas", True Religion", "Jack Wolfskin", "Balenciaga", "Calvin Klein", "Guess" un citi) ar atlaidi līdz pat 80% - viss šis interneta veikalā BestSecret.com tagad tiek piedāvāts arī modes faniem Latvijā. Te pieejamas visas jaunākās tendences - mode, apavi un aksesuāri. Piegāde mājās un preču sūtīšana atpakaļ - bez maksas.

 

Tiesa, jāņem vērā, ka BestSecret.com nav parasts interneta veikals. Tā ir ekskluzīva modes kopiena, kurā ieeja atļauta vien vien ar ielūgumiem. Īpašie ielūgumi, lai pievienotos ekskluzīvajai modes mīļotāju kopienai, ir ŠEIT. Nenokavē - ielūgumu skaits ir ierobežots!