Marija Naumova ar vienīgo šīs vasaras uzstāšanos Latgalē

Vienīgā Latgalē dziedātājas Marijas Naumovas uzstāšanās šovasar, kas notiks šī gada 7. augustā plkst. 20:00 Silene Resort & SPA, Itāļu restorāna atklātajā laukumā.

Marija Naumova ir viena no zināmākajām Latvijas dziedātājām. Viens no spilgtākajiem karjeras sasniegumiem ir uzvara Starptautiskajā dziesmu konkursā “Eirovīzija - 2002”, kur ar krāšņu šovu tika izpildīta dziesma “I Wanna”, tā nesot uzvaru Latvijai. Marijas Naumovas solokoncertu repertuārā ir dziesmas ne tikai latviešu un krievu valodās, bet arī franču, angļu, portugāļu, itāļu, spāņu un citās. Ir izdoti vairāki studijas albumi, katru gadu tiek veidotas muzikālas programmas ar kurām māksliniece viesojas koncertzālēs visā Latvijā, kā arī turpinās sadarbība ar Latvijas mūziķiem visdažādākajos muzikālajos projektos.

Pasākums norisināsies āra laukumā vakariņu formātā, kad viesi rezervē galdiņus pie kopējā galda vai vienu galdu lielākām kompānijām.

Maksimāli 8 cilvēki pie viena galda ! 
Vietu skaits pasākumā ir ierobezots - 100 viesi!

Pasākuma norises adrese: 
Itāļu Restorāns - Silene Resort & SPA - Silene, Skolas iela 10

Parkings: 18:30
Vakariņu sākums: 19:00
Marijas Naumovas uzstāšanās: 20:00

Vietas rezervācijas cena pie galdiņa ar vakariņām: 
85 EUR / personai

Vietas rezervācijas cena pie galdiņa ar vakariņām bērniem no 4 līdz 12 gadiem: 42 EUR /personai

Parkings: Bezmaksas (Lūdzam rezervējot vietu, norādīt automašīnu skaitu)

Izmitināšana pasākuma dienā 07/08/2020: 
Rezervācijai ir pieejamas villas un numuri. Veicot rezervāciju, lūdzam informēt par viesu skaitu un mēs piedāvāsim Jums pieejamo naktsmītnes variantu.

Dalībnieku reģistrācija: https://bit.ly/305bk38

Pasākuma viesu reģistrācija notiek Facebook. Pēc pāriešanas uz Facebook vietni, Jums ir jānospiež poga "Rezervēt vietu", izvēlēties viesu skaitu un nospiest pogu "Rezervēt". Izpildot šīs darbības, Jūsu rezervācija būs pieņemta izskatīšanai un Jums tiks izstādīts rēķins vakariņu apmaksai, kuru Jums vajadzēs apmaksāt trīs darba dienu laikā. Pec rēķina apmaksas mēs nosūtīsim Jums Jūsu galdiņa numuru un Jūsu vietas numuru pie galda.