Romantiskās vakariņas dzīvās mūzikas pavadījumā

Restorāns Silenes Terases un Itāļu Restorāns piedāvā kaut ko vairāk par vienkāršām vakariņām sveču gaismā: esam pārliecināti - Valentīndiena ir jāatzīmē kopā ar visu ģimeni!

 

Silenes Terases Restorāns:

14. un 15. februārī viesiem piedāvās firmas uzkodu "Vējiem līdzi", kuru radīja abu mūsu restorānu šefpavāri. Tāpat Jūs sagaida kompliments no šefbārmeņa - kokteilis Kir Royal, bet vīriešiem, kuri nolēma šajā dienā bildināt savu mīļoto - dāvana no Silene Resort & SPA - sertifikāts 200 EUR vērtībā, noslēdzot līgumu par kāzu svinību organizēšanu no 30 personām. 

Mūsu pamatēdienkartē iesakām pievērst uzmanību Liellopgaļas filejas steikam ar kartupeļu biezeni, Pak čoi kāpostiem, stepes baravikām un sarkanvīna mērci, bet desertam varat izvēlēties mūsu aveņu "Milfeju". Jūras velšu ēdienkartē obligāti nogaršojiet tīģergarneles krējuma mērcē, balto vīnu, vītinātiem tomātiem un spinātiem.

Izklaides programmā 14. un 15. februārī restorānā Silenes Terases no plkst. 20:00 līdz 22:00 spēlēs dzīvā mūzika.

Itāļu Restorāns:

Kurš zina vairāk par mīlestību nekā itāļi ? Itāļu restorāna šefpavārs iesaka: ne tikai standarta variants "pica-pasta" ir pieejams, droši pasūtiet Nīlas asari ar lēcām un sarkanajiem ikriem vai gardāko Cotoletta alla Milanese  - tad var būt uz 100 procentiem pārliecinātiem, ka vakars izdosies un paliks atmiņā uz ilgu laiku.

 

Transfērs pēc savlaicīgas rezervācijas
Daugavpils - Silene Resort & SPA - Daugavpils
5 € /personai

Informācijai un rezervācijām: + 371 25496449