Daugavpils pavasara gardēžu dekāde

No 10. līdz 20. martam Daugavpils restorāni un kafejnīcas aicina nobaudīt VI Daugavpils gardēžu dekādes piedāvājumus. Šoreiz apmeklētājiem ir iespēja izjust “Pavasara notis”.

Pavasaris ir gadalaiks, kuru visi ļoti gaida. Pavasara atnākšana rada lielas pārmaiņas dabā un arī cilvēkos. Gardēžu dekādes dalībnieku piedāvātajos ēdienos dominēs košas krāsas un pavasara akcenti. Pavasara Daugavpils gardēžu dekādes dalībnieki – Daugavpils pilsētas un novada restorāni un kafejnīcas:

Restorāns “ART HUB”,, “IRISH DUBLIN PUB”, Gastrobārs “Vēsma”, “Orange Bowling & Pica Да!”, Restorāns “Plaza”, Kafejnīca “Imbir”, “Sventes muiža”, “Itāļu Restorāns /Silene Resort & SPA/”, Restorāns “Silenes Terases” /Silene Resort & SPA

aicina apmeklētājus nogaršot jaunos ēdienus, kas līdz šim vēl nav bijuši to ēdienkartēs. Interesenti ar ēdienu piedāvājumu var iepazīties digitālajā bukletā “Pavasara Daugavpils gardēžu dekāde”. Bukletā iekļauta arī informācija par nozīmīgākajiem pasākumiem, kas gardēžu dekādes laikā norisināsies Daugavpilī. Daugavpils gardēžu dekādes mērķis ir ieinteresēt cilvēkus ieturēt maltīti ārpus mājas un iepazīt daudzveidīgu virtuvi. To organizē uzņēmēju apvienība “HORECA SADARBENCE” - sadarbība konkurences apstākļos. Pavasara Gardēžu dekādi atbalsta Daugavpils pilsētas dome un Daugavpils Tūrisma informācijas centrs. Lai labi garšo!

Silenes Terases Restorāns, Itāļu Restorāns: +371 25496449