Ko vēlas mūsdienu sieviete? Jautājums, uz kuru mēs - Silene Resort & SPA zinām atbildi.  

Mūsdienu sieviete skaidri zina, ko viņa vēlas. Un parasti vēlas viņa visu! Viens no galvenajiem punktiem viņas vēlmju sarakstā, protams, ir atpūta, veselība, skaistums un rūpes par sevi. 8. marts - ideāls iemesls iepriecināt jebkuru sievieti.

 

Silene dabas spa ir vieta, kur valda miera un relaksācijas atmosfēra. Baseins ar ūdens masāžu, sirds un garu sildoša sauna un aromātiskā tvaika pirts, masāžas un kosmētiskās procedūras palīdz uzlabot ķermeņa un prāta labsajūtu. Spa rituālos un procedūrās tiek izmantoti tikai augstākās kvalitātes produkti no dabīgām sastāvdaļām, tai skaitā arī zilo mālu, kuru iegūst tepat Sila ezerā, un kura ir pazīstama ar savu dziļi attīrošu iedarbību. Ļaujiet skaistuma rituāliem apburt jūs un aizdzīt domas par ikdienas rūpēm — izbaudiet atdzīvinošo masāžu, un pēc tam tasīti aromātiskās tējas, guļot uz mīksta guļamkrēsla ar skatu uz ezeru vai zvaigžņainām debesīm caur panorāmas logiem. Atjaunojiet iekšējo līdzsvaru, baudiet vietas un laika harmoniju un iedvesmojieties lieliskiem darbiem.

Mēs ļoti labi zinām, cik grūti dažreiz vīriešiem izvēlēties pareizu dāvanu mīļākai sievietei, savukārt, sievietēm dažreiz ir neērti pateikt par savām vēlēšanām tieši. Mēs esam gatavi palīdzēt vīriešiem izdarīt pareizu izvēli. Mūsu operatori piezvanīs Jūsu vīrietim un delikāti ieteiks viņam, ka labākā dāvana Jums tā ir atpūta kūrortā SIlene Resort & SPA. Viss, kas Jums ir jāizdara - jāpiezvana pa telefona numuru: +371 62004100, +371 22013509 un nedaudz jāizstāsta par Jūsu vīrieti. Visu pārējo mēs izdarīsim Jūsu vietā!

 

DĀVANU KARTES