Baltais Vakars Silenē 2019 - IZPĀRDOTS

Un tagad oficiāls paziņojums! Galvenais pasākuma "Baltais Vakars Silenē 2019" viesis - Intars Busulis & Abonementa orķestris!

Nereāla pasākuma atmosfēra, maiga, noslēpumaina un izsmalcināta. Eiropas lielāko pilsētu starptautisko tradīciju ievieš arī Silene Resort & SPA. Galvenais kūrorta koncertlaukums uz vienu vakaru pārtaps elegantā viesu hallē ar uzklātiem vakariņu galdiem svaigā gaisā. Galvenais šī vakara akcents, protams, ir BALTAIS, arī viesu ģērbšanās stils.

Pasākuma ideja ir ļoti vienkārša un saprotama. Tā ir draudzīga tikšanās, atpūta svaigā gaisā un skaistā vietā. Tradicionāli organizējot šādus pasākumus, dalībnieki tiek informēti par pasākuma norises datumu pirms dažām nedēļām, bet par vietu - tikai pirms dažām stundām. Katrs atnes sev līdzi saliekamos krēslus, galdiņus, galdautus, traukus un grozu ar ēdieniem un dzērieniem. Mēs nedaudz izmainījām vispārpieņemto pasākuma koncepciju. Jums nav nekas jānes līdzi! Mēs parūpēsimies par visu! Galvenais ir Jūsu labs garastāvoklis un draugu kompānija, ar kuriem Jūs vēlētos satikties pie vakariņu galda un labi pavadīt laiku. Viesiem ir jāizpilda tikai viens nosacījums - Jūsu apģērbam ir jābūt pilnīgi BALTAM!

Detalizēta informācija par pasākuma programmu un par to, kādi pakalpojumi ir iekļauti biļetes cenā, tiks publicēta pakāpeniski, sekojiet mūsu jaunumiem! Pasākuma laiku, pēc Jūsu pieprasījuma, mēs nolēmām pagarināt no plkst.18:00 līdz plkst. 3:00 naktī.. No rītdienas būs pieejamas biļetes koncertam, villām un numuriem pasākumam "Baltais Vakars Silenē 2019". Vēršam Jūsu uzmanību tam, ka cenas var tikt palielinātas, tuvojoties pasākuma datumam (!).

 

Vai vēlies kļūt par Baltais Vakars Silenē 2019 partneri? Raksti mums: marketings@silene.lv

UZZINI VAIRĀK

 

Biļetes koncerta apmeklēšanai + vakariņas + nakšņošana - IZPĀRDOTS

Biļetes koncerta apmeklēšanai + vakariņas - IZPĀRDOTS

 

BVS2019 dalībnieku transfērs:

pēc iepriekšējās rezervācijas Info: 62004100, 22013509

 

BALTAIS VAKARS SILENĒ 2018