Silene Resort & Spa svin 20 gadu jubileju

Atpūtas parks “Silene”, kas atrodas Daugavpils novada Skrudalienas pagastā, 26.maijā svin 20 gadu jubileju un sezonas atklāšanu. Visas dienas garumā būs pieejamas ekskursijas, radošās darbnīcas, loterija ar iespēju laimēt dāvanas, un plkst. 16.00 varēsiet baudīt dzīvās mūzikas svētku koncertu kopā ar apburošo vijolnieci Amadeea, kā arī citiem lieliskiem māksliniekiem.

Par viesu izklaidi mūsu svinībās rūpēsies SWH+ rīta programmas vadītājs Vladimirs Vel (Владимир Вэл), bet bet pašā vakarā sagaidāma ballīte ar dīdžeju Juriju Konradi

Kā jau vienmēr “Silenē”, arī svētkos lutināsim Jūs ar īpašiem gardumiem, piedāvāsim nodegustēt šmakovku un citus te tapušus gardumus, kuru receptes palīdzēja izstrādāt kulinārijas eksperte Signe Meirāne. Kā arī klātesošajiem būs unikāla iespēja dzirdēt “Silenes” himnas pirmatskaņojumu, kuru par godu Silenes Resort & SPA 20 gadu jubilejai ierakstīja grupa "Latvian Voices".

“Silene Resort & SPA” ir unikāla vieta, kur doties kopā ar ģimeni, lai smeltos dabas enerģiju un baudītu lielisku atpūtu. Silenes priežu mežā gaiss ir sterils, jo 1 kubikmetrā šeit ir ne vairāk kā 300 baktēriju. Atrašanās šādā mežā dziedē sirgstošos un atjauno enerģiju nogurušajiem. Tas ir kā lielisks antidepresants un savs ģimenes “ārsts” vienlaikus. Savukārt bērni vecāku pavadībā šajā brīnišķajā un skaistajā vietā var apgūt dabas mācību, aplūkot dzīvniekus un klausīties putnu čivināšanu.

"Silenē” dabas burvīgums, smarža, skaņa un enerģija tiek vērtēti ļoti augstu. Te ir dabas radīts SPA, kuru bagātina cilvēku radītās relaksācijas iespējas – pirtis, ūdens kubla zem klajas debess, vietējo mālu un dūņu procedūras, kā arī Latvijas zāļu tējas, kas sniegs mundrumu visas dienas garumā. Pēc dziedinošās pastaigas pa mežu, ezera skaņu baudīšanas un ekskursijas pa muzeju “Ilga”, kur aplūkojama lielākā kukaiņu kolekcija no visas pasaules, “Silenē” varat baudīt izsmalcinātu un veselīgu maltīti, kuras pagatavošanā tiek izmantotas vietējās dabas veltes un citi augstākās kvalitātes produkti.

“Pie mums garlaicīgi nebūs nevienam – šķietami vienkārša un dabiska vide, kur spēsiet atpūsties, izklaidēties, aizraujoši pavadīt laiku kopā ar saviem mīļajiem. Mēs esam pārliecināti, ka izbaudot to visu, Jūs noteikti atgriezīsieties! Esam parūpējušies, lai ikvienam būtu pieejamas dažādas izklaides iespējas – bērniem tiek piedāvātas dažādas aktivitātes, kā arī iespēja pabarot dzīvniekus lauku sētā, bet pieaugušie spēs novērtēs SPA procedūras un mieru šeit - Silene Resort & Spa ,” saka Antonijs Samburs.

Atbrauciet ciemos!

 

Svētku programmā Jūs sagaida:

Silene Resort & SPA himnas pirmatskaņojums

Silene Resort & SPA firmas dzēriena “Silenes Šmakovka" degustācija

Izklaides programma ģimenēm ar bērniem uz kuģīša Santa Marina

Brauciens ar kuteri pa Sila ezeru

Loterija visiem parka viesiem ar iespēju laimēt nakšņošanu mūsu lepnākajā villā  komplektā ar vakariņām restorānā Silenes Terases un izbraucienu ar kuteri pa Sila ezeru

Diskotēka

Foto stūrītis

Ekskursija pa parku ar elektromobili gida pavadībā

Silene Resort & SPA procedūru prezentācija

Ekskursija pa kompleksu Dabas SPA un iespēju demonstrācija

Villu/numuriņu rezervācija pa telefonu + 371 25685051

Ieejas biļetes cena:

Pieaugušajiem 5€, Bērniem līdz 5 gadiem 3€

Vairāk informācijas zvanot + 371 28692048, + 371 25685051 

www.silene.lv | f: @sileneofficial | + 371 28692048 | + 371 25685051

Skrudalienas pagasts, Daugavpils novads, LV-5470