23/06 - 24/06 Līgo Svētki Silene Resort & SPA

Pēdējā iespēja! Ir atlikuši tikai 2 viesnīcas numuri uz Līgo Svētkiem Silenē!  Viens no galvenajiem un mīļākajiem svētkiem Latvijā ir, protams, Līgo. Nekur valstī vairs tā nesvin vasaras saulgriežu dienas kā Silene Resort & SPA.

Dabas un Latgales ezeru skaistums, vietējās tradīcijas kopā ar kvalitāti un komfortu, padara šos svētkus neaizmirstamus daudziem kūrorta viesiem no visas Latvijas, kā arī viesiem no citām valstīm.

Šogad Silene Resort & SPA komanda gatavo Jums lielu un bagātu programmu, kura būs paredzēta divām dienām! Protams, tradicionāli galvenie Līgo svinēšanas svētki notiks no 23.06.18 - 24.06.18, bet tā kā šogad svētki iekrīt sestdienā, mēs aicinām visus izmantot šo iespēju, rezervēt savu atpūtu un braukt pie mums jau piektdien - 22.06.2018.

Kāpēc piektdiena jautāsiet Jūs? Viss ir ļoti vienkārši! Lieliska diena, lai mierīgi un nesteidzoties, iepazīties ar visām kūrorta iespējām un pakalpojumiem, izbaudīt atpūtu un dabas daiļumu.

Sievietēm mēs piedāvājam pavadīt dienu Dabas SPA: nopeldēties baseinā, pasildīties saunā, atpūsties un atslābināties hidromasāžas vannā, izmantot kosmetologa pakalpojumus, izvēlēties SPA programmu, masāžas, nogaršot veselīgu kokteili vai pasūtīt tējas ceremonijas procedūru. Dabas SPA Silenē palīdzēs Jums relaksēties pēc darba nedēļas, atslābināties un ienirt skaistuma un veselības pasaulē.

Vīriešiem mēs piedāvājam makšķerēšanu, ūdens atrakcijas (ūdens motocikls, SUP dēlis, ūdensslēpes u.t.t.). Līdzjutējus aicinām uz Pasaules Futbola Čempionātu 2018 fanu zonu, kur tiešajā ēterā tiks pārraidīti čempionāta futbola mači. Pārtraukumos starp mačiem rekomendējam apmeklēt mūsu rustic bāru Krodziņš, kur Jūs varēsiet nodegustēt mūsu firmas alkoholisko dzērienu "Šmakovka", bet pašā laboratorijā, kur arī ražo šo unikālo produktu, Jums piedāvās izjust  „Īstā Latgalieša” iesvētīšanas rituālu.

Bērniem būs pieejams spēļu laukums, spēļu istaba, mini Zoo, kuģis Santa Marina, animatori, batuti, velokāri, segveji un velosipēdi. Restorānā tiks piedāvāta īpaša bērnu ēdienkarte, saldumi un dzērieni.

Ģimenes atpūtai piedāvājam: ekskursijas braucieni ar golfkāru ar audiogidu pa dabas parku, aizraujoša ūdens pastaiga ar jahtu, virvju trases pārvarēšana, laivas, katamarāni. Vakarā visus viesus izklaidēs ielas kinoteātris zem atklātas debess.

Visas dienas garumā Jūsu lieliskai laika pavadīšanai strādās divi restorāni. Parkā, restorānā Silenes Terases, Jums piedāvās Eiropas virtuves ēdienkarti, bet restorānā Egles Villa Jūs pārsteigs ar itāļu virtuves ēdieniem un vīniem.

Visiem viesiem, kuri izvietosies jaunajā  viesnīcas Egles Villа korpusā – tiks piedāvāts bezmaksas transfērs. Mikroautobuss kursē maršrutā Egles Villa - Parks - Egles Villa, katras 15 minūtes!

No rīta, 23. jūnijā, aicinām visus kūrorta iemītniekus no 9.00 - 11.00 uz garšīgākām brokastīm, kas tiks uzklātas abos kūrorta restorānos. No 12:00 līdz 17.00 sāksies svētku programma un sporta turnīri:

18.00 – visus dalībniekus gaidām uz apbalvošanas un dāvanu un diplomu pasniegšanas ceremoniju.

18.30 - oficiāla "Līgo" svētku atklāšana ar pasākuma vadītājiem, izklaides programmu, deju un mūzikas grupām. Koncertprogramma, konkursi un balvas.

20:00 – visi viesi tiks aicināti pie grila galda, kur visi ēdieni būs pieejami bez ierobežojuma!

22:30 – tradicionāla lielā ugunskura iedegšana ar dziesmām un dejām pēc visām svētku tradīcijām! Bet tam laimīgajam, kurš sameklēs papardes ziedu, tiks pasniegta īpaša balva no Silene Resort & Spa.

23.00 – diskotēka līdz rītam

 

“Līgo” piedāvājums - VISS IEKĻAUTS! 

Telts Vietas (23.06.18)

Grila galds, Ēdieni bez ierobežojuma, Gardā zivju zupa, Brokastis ir iekļautas biļetes cenā!

Izklaides programma, Pasākuma vadītājs, DJ, Deju un mūzikas kolektīvi, Diskotēka līdz rītam!

Pludmales volejbols, Futbols, Ģimenes stafetes, Šašliku pagatavošanas meistarklases, Sieviešu turnīrs vainagu pīšanā, Bērnu izklaides programmas ar animatoriem, un vēl daudzas citas izklaides, lai atcerētos šos svētkus uz visiem laikiem!

REZERVĒT

Pieaugušais: 65 €

Bērns (0-3gadi): 0 €

Bērns (4-6gadi): 15 €

Bērns (7-12gadi): 20 €

 

VILLAS:

nakšņošana (1 vai 2 dienas) ar piedalīšanos svētku programmā 23.06.18:

REZERVĒTS - Silver Villa

REZERVĒTS - Baltā Villa

REZERVĒTS - Zaļā Villa

REZERVĒTS - Puķu Villa

REZERVĒTS - Wild Villa

REZERVĒTS - Sila Villa

EGLES VILLA:

nakšņošana (1 vai 2 dienas) ar piedalīšanos svētku programmā 23.06.18:

REZERVĒTS - Superior divvietīgs numurs TWIN   

REZERVĒTS - Superior divvietīgs numurs         

REZERVĒTS- Standarta četrvietīgs numur 

REZERVĒT - Standarta ģimenes numurs

REZERVĒTS - Standarta divvietīgs numurs

REZERVĒTS - Superior divvietīgs numurs

REZERVĒTS - Standarta ģimenes numurs

REZERVĒTS - Standarta divvietīgs numurs

REZERVĒTS - Standarta divvietīgs numurs

REZERVĒTS - Standarta trīsvietīgs numurs

REZERVĒTS - Standarta trīsvietīgs numurs

REZERVĒTS- Standarta divvietīgs numurs 

REZERVĒTS - Standarta divvietīgs numurs 

 

Informacija: +371 62004100, +371 22013509