Latgaliešu piedzīvojumi Itālijā!

Tieši tāds nosaukums labi iederas stāstam, ko gribam Jums izstāstīt šodien.

 

Kā jau vairāki no Jums zina, Silene Resort & SPA ir uzcelts jauns korpuss, villa ar brīnišķīgu nosaukumu Egles Villa, ar komfortablu numuru plašu izvēli nakšņošanai. Jūsu ievērībai 13 numuri: divvietīgi, trīsvietīgi, četrvietīgi, un pat piecvietīgi numuri ar izmitināšanas iespēju līdz 40 cilvēkiem, kā arī numurs cilvēkiem ar ierobežotām iespējām. Parkings, ūdens vai sauszemes transfērs, bērnu rotaļu zona, dārzs, vasaras terase un visas kūrorta iespējas.

Bet, kāda villa bez laba itāļu restorāna. Kāpēc mēs izvēlējāmies tieši itāļu virtuvi, jautāsiet Jūs? Itāļu virtuve, pelnīti tiek uzskatīta par seno kulināro tradīciju glabātāju, kas ir slavena visā pasaulē. Itālija - valsts ar vairāk nekā divi tūkstoši vīnu nosaukumu, vairāk nekā pieci simti sieru nosaukumu, trīs simti gaļas izstrādājumu, vairāki simti pastu dažādība. Itāļu virtuve - unikāla, daudzpusīga, daudzveidīga un neatkārtojama, un ideāli iederas jaunās villas kopējā konceptā.

Restorāna ēdienkartei, mūsuprāt, ir maksimāli jāpārceļ Jūs Itālijā. Lai smeltos iedvesmu, mūsu pavāru komanda devās uz Itāliju pie mūsu draugiem un partneriem, uz vienu no labākajiem un vecākajiem Itālijas restorāniem "Salvo Cacciatori"(1905. gads) http://ristorantesalvocacciatori.it/, kas atrodas pilsētā Impērijā. Restorāna īpašnieki, pavāru ģimene trešajā paaudzē ar prieku piedāvāja mums savu palīdzību unikālās itāļu ēdienkartes radīšanā Silene Resort & SPA. Nedēļas laikā mūsu pavāri zem stingras šefpavāra kontroles, restorānā, kurš ir iekļauts slavenajā un visiem zināmajā Mišelina restorānu gidā, izstrādāja jaunu ēdienkarti.

Un pēc ilgām diskusijām, meistarklasēm, ēdienu degustācijām, mēs ar lepnumu vēlamies paziņot Jums, ka ēdienkarte jaunajam itāļu restorānam, kas darbosies visas sezonas laikā Egles Villā - ir apstiprināta!

Tuvākajā laikā informēsim Jūs par restorāna atklāšanas datumu un aicinām atzīmēt šo datumu, lai obligāti apmeklētu itāļu restorānu Silene Resort & SPA.

Ar numuriem jaunajā kopusā Jūs varēsiet iepazīties jau tagad  mūsu mājaslapā sadaļā Egles Villa, kā arī rezervēt savu atpūtu un ierašanos Silene Resort & SPA tiešsaistē.