10/02/18 ZIEMAS OLIMPIĀDE SILENĒ 2018

Labākais ziemas pasākums Latgalē - tieši tādas atsauksmes dzirdējām mēs šodien no mūsu viesiem, kuri, noguruši no pilsētas rutīnas, nolēma paviesoties ar draugiem un ģimeni īstajā ziemas pasakā Silene Resort & SPA

Un tagad nedaudz sīkāk par Ziemas Olimpiādes pirmo posmu Silenē!

Olimpiādes atklāšana nav iedomājama bez Olimpiskās uguns iedegšanas. Šajā svinīgajā ceremonijā mums palīdzēja vairākkārtējs Ziemas Olimpisko spēļu dalībnieks - Oļegs Maļuhins! Tieši viņam tika uzticēta Olimpiskās uguns iedegšana, par ko Silene Resort & Spa kolektīvs izsaka viņam milzīgu pateicību!

Jevģenija Pļuščenko Daiļslidošanas akadēmijas audzēknes Evas Burunovas uzstāšanās bija vienkārši brīnišķīga! Aplausi, sajūsmas kliedzieni, ziedi un rotaļlietas uz ledus pēc uzstāšanās, viss, kā īstajās Olimpiskajās spēlēs. Paldies, Eva, mēs lepojamies ar Tevi!

Hokejs - ledus kauja zem atklātās debess. Tas bija iespaidīgi, saspringti un aizrāva elpu! Vēlreiz pārliecinājāmies, ka hokeju spēlē īsti vīrieši!

Ziemas volejbols nav sliktāks par pludmales volejbolu! Protams, ir viens mīnuss - salst rokas, bet mūsu dalībniekus tas nenobiedēja, viņi turpināja cīņu līdz pēdējam punktam!

Skandināvu nūjošana - mūsu viesiem un dalībniekiem tik ļoti patika mūsu trase pa ziemas mežu, apkārt daba, skaistums, ka tagad viņi apsolīja braukt pie mums katru sestdienu. Turēsim pie vārda!  

Nu, un, protams, mūsu jautrie ģimenes starti. Dalībniekiem tika sagatavotas dažādas stafetes un šķēršļi, kur visi varēja parādīt sevi kā īstu, draudzīgu un saliedētu ģimeni.

Turpinājums sekos...

Tiekamies nākamsestdien Ziemas Olimpiādes otrajā posmā Silenē. Pieteikumus dalībai sūtiet uz silene@silene.lv vai zvaniet: + 371 25685051.