SILENE RESORT & SPA AICINA UZ OTRO RESTORĀNA DEKĀDI!

No 10. līdz 20. februārim notiks otrā restorānu dekāde,  kuras tēmas nosaukums ir «Kafija un deserti». Tā kā februāris ir mīlestības un "saldo parīšu" mēnesis, aicinām gardēžus pamielot savas garšas kārpiņas, izbaudot gardus un izsmalcinātus desertus.

Restorānu dekādes pavāriem tika dots uzdevums pagatavot 3 desertus, kuri līdz šim laikam netika iekļauti standarta ēdienkartē. Tādā veidā katrs restorānu dekādes dalībnieks iepazīstinās ar 3 dažādiem desertiem, kurus radīja viņu pavāri. Katram gardēdim un saldummīlim būs iespēja izvēlēties un nogaršot desertu ar karsto dzērienu pēc izvēles (melnā kafija, latte, espresso u.c.). Saldo komplektu sortiments un cena atšķirsies katrā restorānā, līdz ar to visiem interesentiem būs iespēja izbaudīt desertu dažādību.

Otrajā restorānu dekādē piedalās: restorāns «ART HUB», «IRISH DUBLIN PUB», izklaides komplekss «Orange Bowling & Pica Da!», restorāns «PLAZA», kafejnīca «Imbir», kūrorta restorāns Silene Resort & SPA, restorāns «Sventes muiža», gastrobārs "Vēsma".

Ar detalizētāku informāciju par saldajiem piedāvājumiem varēsiet iepazīties bukletā "Otrā restorānu dekāde Daugavpilī, no 10. līdz 20. februārim", kur sadaļā "Kultūras gardēžiem", tāpat būs izvietota informācija par kultūras pasākumiem, kuri notiks šajā laika periodā. Elektroniskā bukleta versija būs pieejama pasākuma organizatoru mājaslapās, kā arī www.visitdaugavpils.lvwww.daugavpils.lv un mūsu mājaslapā www.silene.lv

Sekot līdzi informācijai varat arī mūsu mājaslapā sociālajos tīklos: f: @sileneofficial

Tiek plānots, ka šajā gadā restorānu dekādes Daugavpilī notiks arī no 10. līdz 20. maijam, no 10. līdz 20. augustam un no 10. līdz 20. novembrim.