Dabas SPA plāno piedāvāt saviem viesiem vairākas procedūru telpas

Mēs turpinām stāstu sēriju par Dabas SPA Silene un tā jauno veidolu pēc rekonstrukcijas (atklāšana ir ieplānota 2017/2018. gada).

Pirmkārt, tā būs klasisko procedūru telpa ar neiedomājami ērto masāžas galdu, kur mūsu klienti varēs baudīt dažādas programmas - relaksējošas, pretcelulīta, kopšanas, limfodrenāžas un tonizējošas - atbilstoši savām vēlmēm un vajadzībām. Tiks piedāvātas dažāda veida masāžas, no klasiskām līdz specializētām, kas relaksēs, atveseļos un atjaunos gan fiziski, gan mentāli; skrubji un ietīšanas lutinās ādu un dvēseli; un seju kopšanas procedūras palīdzēs noņemt ikdienas spriedzes, vides, gadu un pat laika apstākļu pēdas un dāvās spirgtuma un spēka uzlādi. Pilnam mūsu klientu komfortam un baudai tiks piedāvātas roku un kāju SPA procedūras.

Esam pārliecināti, ka par klientu favorītu kļūs arī ūdens procedūru zona. Zemūdens masāžas vanna piedāvā daudzveidīgas procedūru iespējas. Tā ir viena no ūdens dziedniecības metodēm, kuras iedarbību veido vienlaikus tekoša ūdens un masāžas iedarbība. Cilvēka atrašanās siltā ūdenī veicina muskulatūras atslābināšanos un sāpju samazināšanos. Ūdens strūkla dod iespēju iedarboties uz dziļāk esošajiem audiem.

Zemūdens masāžas ietekme uz organismu ir ļoti daudzpusīga. Tā ieteicama balsta - kustību aparāta slimību un traumu gadījumā; nervu sistēmas, neirīta, radikulīta, smadzeņu asinsrites traucējumu gadījumā; vielmaiņas traucējumu, aptaukošanās gadījumā; sirds asinsvadu saslimšanas gadījumā; sporta slodžu izraisītu muskuļu sāpju gadījumā; figūras korekcijā, celulīta ārstēšanā.

Zemūdens masāžu iespējams papildināt ar aromaterapiju, ūdenim pievienojot ēterisko eļļu. Šāda hidromasāža palīdz atbrīvoties no muskuļu saspringuma un aktivizē asinsriti. Vienlaikus aromāts veicina vispārējo labsajūtu. Tāpat ļoti veselīga ir arī balneoterapiju, ūdenim pievienojot aļģes un jūras sāli. Šāda hidromasāža palīdz uzlabot ādas stāvokli, atslābināt ķermeni, cīnās ar miega traucējumiem, nomierina un noņem trauksmi, samazina muskuļu sasprindzinājumu, labvēlīgi ietekmē bojātus audus, uzlabo imūnsistēmu.

Un protams, piedāvāsim Jums jau visiem iemīļoto masāžas namiņu uz SPA salas. Kur gan vēl labāk var izjust dabas harmonijas un enerģijas pilnas SPA procedūras, ja ne mūsu maģiskajā “kristāla” mājiņā, kas atrodas dīķa vidū, ieskauta dabas skaistumā un mierā, tālu no trokšņiem un ikdienas trauksmēm. Skaistā saulainā dienā vai lietainā laikā, SPA procedūras SPA saliņā sniegs pilnu relaksāciju, ķermeņa un dvēseles dziedināšanu un pilnīgi sirreāla momenta sajūtu.

Nav svarīgi kādas procedūras Jūs izvēlēsieties, Silene Resort & SPA piedāvās labāko risinājumu Jūsu atpūtai un labsajūtai.