RESTORĀNI

Tradicionālie un eksotiskie ēdieni, kā arī bagātīgs dzērienu klāsts vēl vairāk paspilgtinās jūsu atpūtu Silenē.

Silenes Terases Restorāns

Restorāns Silenes Terases aicina gardēžus. Tradicionālie un eksotiskie ēdieni, kā arī bagātīgs dzērienu klāsts vēl vairāk paspilgtinās jūsu atpūtu Silenē. Īpašiem sarīkojumiem restorāns piedāvā svētku ēdienkarti, ņemot vērā klienta vēlmes. “Silenes Terašu” elegantajā atmosfērā ar skatu uz ezeru ir tik viegli sajusties kā karalienei… Vai kā karalim

Restorāna darba laiks: 

P.  - Brīvdiena

O. T. C. 14:00 - 20:00

P. 14:00 - 21:00

S. 12:00 - 21.00

Sv. 12:00 - 20:00

Silenes Terases Restorāns - Ēdienkarte

Rezervēt galdiņu: + 371 25496449

Grila šovs

Piedāvājam Jūsu uzmanībai pilnīgi jaunu pakalpojumu Silene Resort & SPA! Grila šovs ar šefpavāru, kurš ne tikai parādīs, kā pagatavot garšīgu un veselīgu ēdienu, bet arī iemācīs, kā to darīt pašam!

Atpūta dabā - ir labākais veids, kā atpūsties mūsdienīgam cilvēkam! Ir tik jauki savākties kopā pie  uguns, tas rada omulīgu un siltu atmosfēru. Draudzīga komunikācija un kopīga dalība gatavošanas procesā, rada tuvības sajūtu, noņem ikdienas stresu un dod spēcīgu emocionālo pacēlumu, kā arī neaizmirstamas emocijas! Plašs augstākās kvalitātes produktu klāsts (vistas fileja, karbonāde, zivis, dārzeņi, jūras veltes, u.c.) gatavojas uz speciāla pārklājuma, kas ir pilnīgi nekaitīgs, jo neveidojās kancerogēns PFOA.

Grila-šovs ar šefpavāru pēc iepriekšēja pasūtījuma: Tālruņi: + 371 25496449

Pakalpojumu cenrādis - Lejupielādēt PDF

LOBIJA BĀRS

Restorāna "Silenes Terases" lobija bārs ir izvietots Sila Villas otrajā stāvā. Tas piedāvā izcilu konjaku, brendiju un kokteiļu izlasi. Tāpat, lobija bārā var uzkost - darbojas restorāna un grilbāra ēdienkarte, iedzert aromātisku tēju vai lielisku Musetti kafiju. 

P. - Brīvdiena

O. T. C. 14:00 - 20:00

P. 14:00 - 21:00

S. 12:00 - 21.00

Sv. 12:00 - 20:00

 

Silenes Terases Restorāns - Ēdienkarte

Rezervēt galdiņu: + 371 25496449 

Grilbārs

Jaunu noskaņu radīšanai atpūtai ezera krastā - aicinām uz grilbāru! Šeit var ne tikai izbaudīt dabas skaistumu, bet arī pasūtīt ēdienus restorāna Silenes Terases šefpavāram, kuri tiks pagatavoti Jūsu klātbūtnē. Brīnišķīgs papildinājums ēdienam būs krūze auksta alus!

Krodziņš

Vēl neesat izlēmuši, kur nosvinēt dzimšanas dienu? Joprojām nav skaidrs, kur sarīkot meiteņu vai puišu ballīti kāzu priekšvakarā vai vienkārši sanākt kopā draugu lokā? Krodziņš būs īstā vieta! Ikviena sīkākā lauku stilā darinātā detaļa izstāstīs “Silenes Kroga” viesiem mazu un brīnumu pilnu stāstu.

Noma
120 € /4 stundas
Noma
240 € /8 stundas