Silene Resort & SPA piedāvā iespēju uzturēt ķermeņa tonusu arī atvaļinājuma laikā. Komandas sporta veida piekritējus priecēs mūsdienīgais strītbola un volejbola laukuma segums. Toties uz klasiskā futbola un florbola zālāja laukuma aizraujošām sacensībām pulcējas spēlētāji, kurus vēro azartiski līdzjutēji. Savukārt lielākas slodzes piekritējus gaida Silenes parka trenažieru komplekss.

AIZRAUJOŠS BRAUCIENS AR PONTONLAIVU "Harmony of Soul"

Pontonlaiva "Harmony of Soul" ir piemērota jebkuram pasākumam - kāzas, vecpuišu vai vecmeitu ballītes, dzimšanas dienas, korporatīvie pasākumi vai pat bildinājums mīļotajai! 

Uz pontonlaivas klaja Jūs sagaida lieliska kabīne ar ādas dīvāniem un ērtu galdiņu. Aizmugurējā laivas daļā ir iekārtota plaša sauļošanās zona, kur brīvi var izvietoties divas personas, kā arī BBQ grils un neliela ģērbtuve. "Harmony of Soul" pontonlaivā ērti un komfortabli var justies 5-6 personas. Maksimālais viesu skaits - 12 personas. 

Kūrorta viesiem mēs piedāvājam visu nepieciešamo ceļojumam uz ūdens: kafija, šampanietis, augļi - tas nodrošinās Jums patīkamu laika pavadīšanu, neaizmirstamas sajūtas un atstās spilgtas atmiņas vēl uz ilgu laiku!

Pakalpojumu rezervācija un papildus informācijas saņemšana: +371 62004100, +371 22013509

Cenrādis - Lejupielādēt

 

LŪŠU TAKA

“Lūšu taka” gaida asāku izjūtu cienītājus. Virvju trase piedāvā trīs grūtības pakāpju maršrutus. Šeit atpūšas gan ekstrēmo sporta veidu iesācēji, gan pieredzējuši sportisti. Pieredzējušu instruktoru vadībā jūs pacelsieties līdz koku galotnēm, lai paraudzītos uz pasauli no augšas.

Drošība ir “Lūšu takas” galvenā iezīme. Šeit instruktori gan iepazīstinās ar trases noteikumiem, gan gādās par to precīzu ievērošanu.

Trases pirmā - vieglākā grūtības pakāpe apzīmēta ar dzeltenu krāsu. Šis maršruts aizved salīdzinoši nelielā augstumā un piedāvā septiņus pārbaudījumus. Šis ceļa posms uzskatāms par iesildīšanos un ir veicams obligāti, lai turpinātu jau nākamajā līmenī. Instruktors seko drošības noteikumu ievērošanai un kontrolē atpūtnieku darbību trasē. 

Otrā - zaļā līmeņa distance sākas ar klinšu kāpšanas posmu, kas “lūšiem” nozīmē nopietnu izturības pārbaudi. Lai pieveiktu otrās pakāpes trasi, nepieciešama drosme un veiklība.

Savukārt visstiprākajiem trases pieveicējiem domāta trešās pakāpes - sarkanā distance. Tur jūs gaida visgrūtākie pārbaudījumi galvu reibinošā augstumā. Sarkanā trase ir negaidītu pārsteigumu un šķēršļu pilna. Pieveikuši to, jūs sajutīsieties kā īsti varoņi.

Pakalpojumu rezervācija un papildus informācijas saņemšana: +371 62004100, +371 22013509

Cenrādis - Lejupielādēt

Lidojums Virs Ezera

Ja sapņojat par iespēju lidot kā putni, lidojums virs Sila ezera domāts tieši jums! Pacelšanās 400 metrus virs ūdens klaja garantē veselīgu adrenalīna pieplūdumu un neaizmirstamus iespaidus. Tveriet vēju un atstājiet šaubas uz zemes, izbaudiet brīvības garu!

Pakalpojumu rezervācija un papildus informācijas saņemšana: +371 62004100, +371 22013509

Cenrādis - Lejupielādēt

Peintbols

Sajusties kā varonim un izglābt pasauli iespējams arī, neizejot no “Silenes” teritorijas. Peintbols ir īstiem vīriem un drosmīgām dāmām domāta izklaide, kur emocijas sit augstu vilni… Vai tad jūs nesapņojāt tieši par to?...

Pakalpojumu rezervācija un papildus informācijas saņemšana: +371 62004100, +371 22013509

Cenrādis - Lejupielādēt

LĀČA MEDĪBAS

Neticama iespēja piedalīties medībās. Medībās uz lāci Silenes mežā. Pamēgini sevi īsta mednieka lomā, pārbaudi savu veiksmi, izveido savu stratēģisko plānu un taktiku. Iegūsti lielisku adrenalīna devu un neaizmirstamu emociju devu.

Spēlē piedalīsies tikai viens spēlētājs un lācis. Par mednieku var būt jebkurš, kas sasniedzis 15+ gadu vecumu.

Spēletājs varēs iejusties īsta mednieka lomā, varēs izbaudīt neparastu iesvētīšanu medībās. -

Šīs medības ir lielisks veids, kā aktīvi pavadīt brīvo laiku ģimenes, draugu vai kolēģu lokā, jo šeit var piedalīties arī skatītāji speciāli tam paredzētā, aizsargatā vietā.

Spēles noteikumi un uzdevumi:

Lai piedalītos šajā spēlē ir nepieciešams laicīgi pieteikties un reģistrēties.

Lai reģistrētos zvani  +371 28692048,  + 371256 85051

Pirms spēles, katrs dalībnieks obligāti iziet speciālu instruktāžu, kā pareizi rīkoties ar peintbola ieroci, kā arī veic ieroča „piešaudi“ šautuvē, lai medības būtu veiksmīgas. Pēc noteikumu noklausīšanās, kuras novada galvenais AP Silene mednieks, spēlētājs tiek pavadīts uz spēles vietu mežā, kur tiks izstāstīta un parādīta teritorija, kurā dzīvo lācis.

Pakalpojumu cenrādis - Lejupielādēt

Medniekam un lācim, katram ir savs uzdevums:

Lācim jāatrod medus muca, un nedrīks pieļaut, lai mednieks viņu “nošauj”. 

Medniekam jāatrod un “jānošauj” lācis, kamēr tas meklē medus mucu.

Ekipējums:  

Medniekam - mednieka kostīms, aizsargmaska, peintbola ierocis ar 30 bumbiņām, GoPro kamera, spēles gaitas filmēšanai.

Starts:

Spēle sākas, kad atskan sākuma signāls (medību raga signāls). Pēc signāla gan lācis, gan mednieks var sākt medības.

Spēles ilgums:

20 minūtes, vai kad viens no spēlētājiem paveic savu uzdevumu (bet ne ilgāk kā 20 minūtes)

Spēle beidzas:

Ja lācis atrod medus mucu un iesit “gongā”. Mednieks, kad dzird gongu, šaut vairs nevar. - Ja mednieks nošauj lāci.

Uzvarētājs:

Lācis, ja netiek “sašauts” un atrod medus mucu.

Mednieks, ja nošauj lāci pirms tas atrod medus mucu (trāpījums skaitās – ja trāpa mugurā, vēredā vai galvā)

Pakalpojumu rezervācija un papildus informācijas saņemšana: +371 62004100, +371 22013509

Cenrādis - Lejupielādēt

INVENTĀRA NOMA

Kustības piešķir dzīvei prieku un jaunus iespaidus. Tiem, kam patīk ātri vizināties, parks “Silene” piedāvā dažādas aktīvās atpūtas iespējas: divriteņus, velomobīļus, motorollerus un elektriskos motorollerus. Elektriskais stāvritenis dažās minūtēs nogādās jūs jebkurā parka nostūrī, bet ar katamarānu varēsiet veikt ceļojumu ap Sila ezera saliņām. Savukārt kaislīgiem makšķerniekiem jau sagatavots makšķeru komplekts!

Pakalpojumu rezervācija un papildus informācijas saņemšana: +371 62004100, +371 22013509

Cenrādis - Lejupielādēt