Mēs silenieki veltām bērniem īpašu uzmanību. Mazos parka apmeklētājus pie mums gaida bezrūpīga un jēgpilna laika pavadīšana kopā ar vecākiem, jo augt un pieņemties spēkā taču var arī ļoti jautrās nodarbēs. Uz ezera krastā noenkurotā pirātu kuģa klāja viņus pārsteigs dažādi brīnumi un piedzīvojumi. No rotaļu laukumā iekārtotās mazuļu paradīzes ar smilšu kasti, slidkalniņu un krāsainu namiņu bērnu nav iespējams dabūt laukā no agra rīta līdz pat vēlam vakaram. Silenē mazie ieraudzīs, kā aug gardās ogas, ko var salasīt un pagaršot. Arī parka teritorijā ierīkotais mazais, bet īstais zoodārzs sagādās bērniem daudz prieka.

SANTA MARINA

Kas var būt aizraujošāks par kuģi ar pirātu karogu? Visu vecumu bērni uz tā pavada aizraujošus mirkļus, jo divi burinieka klāji piedāvā gana daudz vietas spēlēm un rotaļām svaigā gaisā. Bet dzimšanas dienas ballīte draugu lokā uz kuģa ir kolosāls pasākums. Iespēja izpētīt un iepazīt viduslaiku korveti vilina jaunos romantikas un piedzīvojumu meklētājus. Pacelt buras! Uz priekšu, uz jauniem, vēl neiepazītiem krastiem!

MINI ZOO

Blakus gleznainajam dīķim ar zelta zivtiņām varat apskatīt mīlīgus trusīšus, kazlēnus, lamas un mājputnus, kuri dāvā prieku gan lieliem,gan maziem parka apmeklētājiem.