Silene Resort & Spa

Trīs stundu brauciens no Rīgas un jūs jau sagaida gleznaina daba, svaigs priežu sila gaiss, aktivitātes katrai gaumei, komforts un nevainojams serviss. Gan vasarā, gan ziemā te var atslēgties no ārējās pasaules un tās kņadas, uzlādēties un izbaudīt neskartās dabas krāšņumu. Silene Resort & Spa ir miera osta, kur viesiem tiek piedāvāti ērti numuri septiņi luksa villās, grezns dabas spa, divi restorāni, grila bārs, lobija bārs, pludmale un miljoniem veidu, kā lieliski pavadīt laiku.

VILLAS

Nakšņošanai Silene Resort & SPA tiek piedāvātas luksa villās ar visām ērtībām, bezmaksas Wi-Fi un stāvvietu.

SILA VILLA

Sila Villa slejas uzkalna galā pie ezera ar tādu pašu nosaukumu. Tās numuri lepojas ar panorāmas skatu uz mierpilno ezera un sila ainavu, bet divās ēkas stāvus aizņem restorāns Silenes Terases.

Egles Villa

Jūsu ievērībai ērti numuri ar izmitināšanas iespēju līdz 40 cilvēkiem, kā arī numurs cilvēkiem ar ierobežotām iespējām. Bet, kāda villa bez laba Itāļu restorāna.

RESTORĀNI UN BĀRI

Nogaršojiet izsmalcinātus ēdienus un izbaudiet dabas tuvību: Silenes Terasēs iespaidīgs skats uz ezeru ir kā vēl viena garšviela, kura padara pusdienas ģimenes lokā vai romantiskās vakariņas vēl brīnišķīgākus. Savukārt, Itāļu Restorāna ēdienkarti izstrādāja itāļu pavāri no ģimenes restorāna Ligūrijā ar simtgadu vēsturi, kā arī dalījušies sava pieredzē un itāļu virtuves niansēs.

Dabas SPA

Silene dabas spa ir vieta, kur valda miera un relaksācijas atmosfēra. Baseins ar ūdens masāžu, sirds un garu sildoša sauna un aromātiskā tvaika pirts, masāžas un kosmētiskās procedūras palīdz uzlabot ķermeņa un prāta labsajūtu.

Kāzas un Banketi

Silenes kūrorts ir ne tikai vieta, kur var aizmukt no pilsētas steigas, ielādēties un atjaunot dzīves garšu, bet arī svinēt dzīvi, attiecības, īpašus pasākumus un dabu. Šī ir ideālā vieta romantiskām kāzām, ģimenes sapulcēm, dzimšanas dienām un jubilejām, kā arī kolektīva saliedēšanai, korporatīviem pasākumiem un partneru tikšanām.

Šmakovkas Laboratorija

Tos, kas vēlas izbaudīt kaut ko neparasto un autentisko, gaida Šmakovkas laboratorijā, kur šo leģendāro dzērienu gatavo pēc savas receptes, un degustāciju apvieno ar jocīgo iesvētīšanu latgaliešos.